ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8371054
nr 837 1054
Örhängen
+ Hänge, 50-tal, Paste/silver
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2013
kl 18:44:32
100 kr
350 kr
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.